205 de locuri de munca in Secretariat/Administrativ

>> »
Pagina: 1 din 10 2 3 4

Contabilitate primara / Secretariat

Cerinte- Experienta de minimum 6 luni in domeniul contabilitatii; - Studii superioare in domeniul economic; - Atentie la detalii; - Bune abilitati de comunicare.Responsabilitati- Inregistrare facturi de la furnizori si catre clienti; - Inregistrarea extraselor bancare si documentelor de casa; -...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Asistent Manager

Cerinte- Studii superioare in curs sau finalizate; - Cunoastere si utilizare corecta a echipamentelor de birou; - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; - Cunoasterea si foarte buna utilizare a pachetului MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, client de mail) - Atentie la detalii, foarte bune...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Secretara

CerinteCapacitate de concentrare, autocontrol, viteza de executie si reactie; Atentie, minutiozitate, promptitudine, proactivitate, entuziasm; Capacitate de a respecta cerintele si termenele de predare a lucrarilor; Adaptabilitate la cerintele postului si flexibilitate la stiluri si ritmuri...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Coordonator organizare magazin

CerinteExperienta profesionala in domeniul vanzarilor cu amanuntul (obligatoriu) Experienta relevanta in operatiuni de casa si inventar Abilitati foarte bune de comunicare si de implementare / coordonare de procese Abilitati de instruire Rezistenta la stres, talent organizatoric, capacitate de...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Card Officer - Bucuresti

Cerinte-Responsabilitati- Handling the periodic delivery of cards (and PINs) to the branches; - Processing the daily files from / to OTP Bank (card application file, PIN file, authorizations, transactions, clearing and settlement, etc.) - Processing the daily incoming/outgoing reports from / to...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Contabil Senior - Dezvoltari Contabile - Bucuresti

Cerinte- Studii superioare economice; - Cel putin 3 ani experienta in contabilitate in sistemul bancar sau in audit financiar pentru entitati din sistemul bancar; - Cunostinte avansate de contabilitate, - Cunoastrea standardelor de raportare financiara (IFRS) si a reglementarilor contabile...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Financial Analyst-Controlling - Bucuresti

Cerinte- 3 years experience in the financial reporting area, in a financial institution, preferably a bank, of an audit company, with exposure towards financial institutions - Proficient in financial analysis and reporting (very good understanding of net interest income, net fees and...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Junior Business Travel Planner

CerinteCerinte - Cunostinte de limba franceza (nivel A2-B1); - Cunostinte de limba engleza ( nivel B1) - Cunostinte pachet Microsoft Office; - Capacitate de organizare si prioritizare task-uri; - Abilitati de comunicare si relationare; - Atentie distributiva; - Disponibilitate la deplasari...

Hipo · cu 2 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Business Travel Planner

Cerinte Avem o echipa tanara si dinamica pentru care cautam inca un super coleg(a). Te vrem în echipa noastra daca te regasesti în descrierea de mai jos  -Familiarizat cu limbile straine, respectiv engleza si franceza si gata oricând sa sustii o discutie cu un vorbitor nativ. - De asemenea,...

Hipo · cu 2 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Receptionist

CerinteStudii superioare finalizate sau in curs; Abilitati foarte bune de operare PC si de redactare de documente Word, Excel, Outlook, Powerpoint; Limba engleza nivel avansat; Persoana comunicativa, sociabila, organizata; Experienta in domeniu constituie un avantaj; Prezenta...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Operator baza de date

CerinteEsti o persoana riguroasa, dar si curioasa avec un peu de Français? Atunci trimite-ne CV-ul, iar noi te vom contacta. Pentru reusita în aceasta misiune este nevoie de- Nivel mediu de limba franceza A2-B1;- Cunostinte Pachet Microsoft Office;- Atentie la detalii;- Flexibilitate;- Spirit de...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Junior Engagement Support / Tax Regional Delivery Center

CerinteWe are looking for a focused and proactive Junior Engagement Support to join our GES Support Services department. A successful applicant will be a self-starter and quick learner with technical user competence. To qualify for the role you must demonstrate o Excellent sense of teamwork...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Junior Project Manager

CerinteEsti absolvent al Facultatii de Constructii? Ai experienta sau daca nu, îti doresti sa înveti?Esti motivat, responsabil si determinat?   Te invitam sa ne cunoastem si îti oferim oportunitatea sa te dezvolti într-un mediu international. Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de -...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Assistant Manager

Cerinte- Exceptional written and verbal communications skills both English and Romanian - Willingness to take challenging tasks but also simple/routine tasks - Ability to work in a fast paced environment and maintain a high level of confidentiality - Willingness to learn and self-improve -...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Front Desk Assistant

Cerinteo 6 month to one year of receptionist experience is required; o Excellent communication skills; o Ability to maintain the image of the company by example and outmost professionalism; o Ability to multi-task; o Good knowledge of grammar, composition, spelling and punctuation; o Good...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Dutch Games Customer Support(Full-time/Part-time)

CerinteSincePole To Win has been providing outsourced Quality Assurance, Customer Experience and Localization Services to the Interactive Media, Internet of Things (IoT), Technology and e-Learning markets. Our service lines include Quality Assurance, Quality Engineering, Localization,...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Asistent multimedia

CerinteCandidatul ideal Vorbesti limba Franceza, esti creativ si pasionat de web design? Te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti. Pentru reusita în aceasta misiune, este nevoie de -Cunostinte de limba franceza nivel avansat (minim B2); -Cunostinte de utilizare Adobe...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Analist Resurse Umane

CerinteCautam un coleg/a pentru o echipa tanara si dinamica din Iasi. Avem nevoie în primul rând de un nivel bun de limba franceza (minim B1) si de dorinta de a invata si de a se implica într-un proiect international.  Daca la toate acestea adaugi si o buna capacitate de organizare si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Office Manager

Cerinteo Positive approach o Diplomatic, elegant attitude, o Punctual o English Speaker o Experience in MS OutlookResponsabilitatio Preparing daily orders, and publishing it to sales department and management o Preparing avizos and invoices, o Managing all documentation flow in the company, o...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Administrator cladire si parc auto

CerinteStudii tehnice; Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara; Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere; Cunostinte PC (MC Office, soft monitorizare GPS, internet) Capacitate de planificare, organizare si conducere; Capacitate de analiza si sinteza; Spirit gospodaresc, initiativa si...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Sales Operations Intern Bucuresti @ Coca-Cola HBC

CerinteSa lucrezi la Coca-Cola HBC nu este o sarcina pentru oricine. Suntem o companie antreprenoriala, care opereaza pe piete dinamice si trebuie sa gândim si sa ne descurcam prin forte proprii, sa reactionam rapid la schimbarile afacerii noastre care au loc în fiecare minut. Trebuie sa stii ca...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii
>> »
Pagina: 1 din 10 2 3 4