938 de locuri de munca in Alte domenii

publicitate

sculer-matriter

<br>ANDlt;table width=ANDquot;413ANDquot; border=ANDquot;1ANDquot;ANDgt;<br> ANDlt;trANDgt;<br> ANDlt;td colspan=ANDquot;2ANDquot;ANDgt;ANDlt;div align=ANDquot;centerANDquot;ANDgt;Detalii oferta : sculer-matriterANDlt;/divANDgt;ANDlt;/tdANDgt;<br>...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »

instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze

<br>ANDlt;table width=ANDquot;413ANDquot; border=ANDquot;1ANDquot;ANDgt;<br> ANDlt;trANDgt;<br> ANDlt;td colspan=ANDquot;2ANDquot;ANDgt;ANDlt;div align=ANDquot;centerANDquot;ANDgt;Detalii oferta : instalator instalatii tehnico-sanitare si de...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »
loading...

brutar

<br>ANDlt;table width=ANDquot;413ANDquot; border=ANDquot;1ANDquot;ANDgt;<br> ANDlt;trANDgt;<br> ANDlt;td colspan=ANDquot;2ANDquot;ANDgt;ANDlt;div align=ANDquot;centerANDquot;ANDgt;Detalii oferta : brutarANDlt;/divANDgt;ANDlt;/tdANDgt;<br> ANDlt;/trANDgt;<br>...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »

sculer-matrater

Detalaa oferta : sculer-matrater Cod adentafacare oferta 50/03/1150000719/3 Judet Bucuresta Agentaa locala Sector 3 Numarul de locura dasponabale 3 Tap contract Contract de munca pe peraoada nedetermanata cu norma...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

anstalator anstalataa tehnaco-sanatare sa de gaze

Detalaa oferta : anstalator anstalataa tehnaco-sanatare sa de gaze Cod adentafacare oferta 28/05/1150002218/2 Judet Neamt Agentaa locala Paatra Neamt Numarul de locura dasponabale 1 Tap contract Contract de munca pe...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »

brutar

Detalaa oferta : brutar Cod adentafacare oferta 50/04/1150001045/5 Judet Bucuresta Agentaa locala Sector 4 Numarul de locura dasponabale 1 Tap contract Contract de munca pe peraoada nedetermanata cu norma antreaga...

NetJobs · cu 4 an in urma ·

Vezi detalii »

Lucrator comercial

HORNBACH ROMANIA,

Profilul dumneavoastra - competenta profesionala; - cunostinte operare PC (Ms Office); - persoana serioasa, responsabila, amabila, flexibila, cu spirit de echipa si rezistenta la stres. Sarcinile dumneavoastra - acordarea de consultanta clientilor in functie de achizitiile pe care acestia...

Ejobs · cu 1 an in urma ·

Vezi detalii »

Manipulant Marf (f/m) - Centrul Logistic Ploieti

KAUFLAND ROMANIA,

- Minimum 8 clase - Flexibilitate n privina lucrului n schimburi, rezisten la stres - Capacitate de a face fa unui ritm alert i unui volum mare de lucru - Responsabilitate, corectitudine n desfurarea atribuiilor - Pregteti comenzile de marf sosite de la magazinele Kaufland - Aezi manual, pe...

Ejobs · cu 10 luni in urma ·

Vezi detalii »

Crewlink Ryanair insotitor de Bord/Membru Echipaj de Cabina Experienta nu este necesara

CerinteSome of the amazing benefits of your new career with us include 1. Free Ryanair Training Course 2. Daily Per Diem provided whilst training. 3. Unlimited highly discounted Staff Travel rates. 4. Flexible 5 days on / 3 days off staff rosters. 5. Explore new cultures and cities with...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »

Crewlink Ryanair insotitor de Bord/Membru Echipaj de Cabina Experienta nu este necesara

CerinteSome of the amazing benefits of your new career with us include 1. Free Ryanair Training Course 2. Daily Per Diem provided whilst training. 3. Unlimited highly discounted Staff Travel rates. 4. Flexible 5 days on / 3 days off staff rosters. 5. Explore new cultures and cities with...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »

Crewlink Ryanair insotitor de Bord/Membru Echipaj de Cabina Experienta nu este necesara

CerinteSome of the amazing benefits of your new career with us include 1. Free Ryanair Training Course 2. Daily Per Diem provided whilst training. 3. Unlimited highly discounted Staff Travel rates. 4. Flexible 5 days on/3 days off staff rosters. 5. Explore new cultures and cities with colleagues...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Crewlink Ryanair insotitor de Bord/Membru Echipaj de Cabina Experienta nu este necesara

CerinteSome of the amazing benefits of your new career with us include 1. Free Ryanair Training Course 2. Daily Per Diem provided whilst training. 3. Unlimited highly discounted Staff Travel rates. 4. Flexible 5 days on/3 days off staff rosters. 5. Explore new cultures and cities with colleagues...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »

Crewlink Ryanair insotitor de Bord/Membru Echipaj de Cabina Experienta nu este necesara

CerinteSome of the amazing benefits of your new career with us include 1. Free Ryanair Training Course 2. Daily Per Diem provided whilst training. 3. Unlimited highly discounted Staff Travel rates. 4. Flexible 5 days on / 3 days off staff rosters. 5. Explore new cultures and cities with...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »

Arhivar

Cerinte- Atitudine pozitiva, motivatie si capacitatea de a lucra in domeniul arhivei cu un volum semnificativ de documente; - Persoana organizata, minutioasa si riguroasa, apta sa lucreze intr-o activitate avand caracter repetitiv; - Cunostinte de operare pe calculator; - Experienta pe postul de...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tinichigiu auto

SC EMILIAN SRL,

Studii medii tehnice de profil Experienta intr-o pozitie similara este obligatorie preia vehiculul desemnat de Consilierul de Service sau Seful de Atelier si realizeaza lucrarile solicitate de client, in timpul alocat; Executa lucrari de reparatii de tinichigerie in conformitate cu prevederile...

Ejobs · cu 6 luni in urma ·

Vezi detalii »

Asistent medical pentru echipa noastra din Germania (m/f)

von Caprivi GmbH,

asistent/ medical/ pentru echipa noastr din sudul Germaniei prim 7.500 Pentru clienii notri renumii din sudul Germaniei cutm cu disponibilitate imediat Asistent/ medical/ cu norm ntreag sau jumtate de norm Responsabilitile dvs. includ - ngrijire general de baz i tratament al locatarilor i...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

EMEA Business Request Dispatcher (Contractor Role)

CerinteWe are looking for individuals that match the following profile o Business or Technical/IT education, university degree or equivalent experience o Appreciation of Corporate Technology, internet / web applications and desktop/office automation software. o Strong skills in the use of...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Administrator Magazin Online

CerinteSunteti candidatul potrivit daca - Sunteti orientat catre cresterea vanzarilor, valorificand la maxim potentialul site-ului; - Aveti experienta de min. 1 an in administarrea unui site; - Sunteti o persoana responsabila, cu bune idei de pus in practica si cu capacitati antreprenoriale....

Hipo · cu 3 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Agent retentie - companie telecomunicatii Cluj

Cerinteo Studii medii sau superioare o Cunostinte operare PC o Abilitati de comunicare o Abilitati de negociere si vanzare Responsabilitatio Contacteaza si preia clientii care solicita rezilierea contractului de servicii sau a caror contract urmeaza sa expire o Ofera si promoveaza clientului,...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Operator asamblare in Curtici

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Operator asamblare in Curtici

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

Operator asamblare

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Sunteti in cautarea unui loc de munca? ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau specializat in productia de borduri pentru masini Operator asamblare Se ofera - Salariu 2450 Brut; - Tichete de masa in valoare de 15 lei; - Orele suplimentare...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »