184 de locuri de munca in Productie / Altele

publicitate

Manager de productie

Cerinte-Experienta anterioara pe un post similar de Director de Productie, de preferat in companii din industria alimentara, chimica, farmaceutica, beauty & cosmetics, plastice. -Studii superioare in Chimie, Alimentatie publica sau Farmacie. -Experienta in GMP, ISO 22716 si/ sau in alt sistem de...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Logistician - Outbound Leader in P&G Urlati

Cerinte3+ years of experience in Outbound processes / logistics processes. SAP experience English - basic level Able to get along with external partners. Rigorous in setting up processes from scratch. ResponsabilitatiResponsibilities Develop and implement work process between local warehouse...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Printing Production Coordinator

Cerinte-Experience with the media, advertising and marketing markets; -Experience with graphics and print programs ( Photoshop, Corel, Illustrator ) ; -Study in printing and media printing; -Only eligible candidates will be contacted, in a maximum of 3 weeks. All information will be treated as...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Warehouse Manager - Sibiu

Cerinte- Studii superioare finalizate preferabil in domeniul tehnic sau economic; - Experienta pe un post similar de minim 5 ani; - Experienta in coordonarea unei echipe de minim 20 de persoane; - Cunostinte de limba engleza la nievel avansat; - Capacitate de analiza si sinteza; - Putere de...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

HSEQ Assistant

Cerinte-Comunicare, planificare, coordonare; - spirit de observatie, analiza si sinteza; - capacitate de adaptare si lucru in echipa; - gestionarea prioritatilor, organizarea si optimizarea resurselor pentru obtinerea de rezultate; - cunoasterea tehnicilor de control a documentelor; - engleza...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Automation Engineer - Manufacturing TSR

Cerinte- PLC programming; - Support and update of Production Equipment; - Design, calculation, simulation of modules for production equipment in compliance to product specification; - Participate at installation of the new equipment; - Hardware production, equipment testing according to defined...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer proces EMC

CerinteDiploma studii superioare in mecanica sau inginerie industriala Cunostinte tehnice si formare in domeniul mecanicii sau al automatizarii industriale Cunoasterea proceselor de productie de preferinta in sectorul autovehiculelor Competente de management de proiect activitati de coordonare,...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer TEST

CerinteInginer electronica Experienta de lucru anterioara ca inginer de testare Experientele de testare TIC si JTAG sunt un plus Limba straina fluent limba engleza (vorbit si scris) Italiana este un plus Software Operare PC, Outlook, Word, Excel Hardware cunostinte privind schemele electronice,...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer EMS

CerinteCunostinte tehnice/training in electronica Cunostinte si experienta in procesele EMS (THT, asamblare finala) Capacitatea de a coordona activitatile Fluent in limba engleza (vorbit si scris), italiana este un plus Cunostinte bune pachetul de lucru Office (in special Excel) Orientat spre...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Angajam Sef Linie

Cerinte- Studii superioare cu profil tehnic, - Capacitate de analiza si sinteza; - Atentie deosebita in analizarea detaliilor; - Comunicare interactiva la locul de munca; - Planificare si organizare a operatiilor si activitatilor; - Capacitate de a evalua si de a lua decizii - Cunostinte de...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician Debug - Electronics Manufacturing TSR

CerinteThe Interior division specializes in information management. It develops and produces network, information and communication solutions and services for cars and commercial vehicles. This enables and optimizes the control of the complex flow of information between the driver, passengers and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Warehouse & Logistics Supervisor

CerinteCalificari si experienta necesara ? Studii superioare, de preferat in domeniul tehnic; ? Minimun 4 ani intr-o pozitie similara intr-o companie de productie; ? Experienta in planificarea, transportul, depozitarea materiei prime si a produselor finite; ? Bune cunostinte de logistica si...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

KFC Targu Mures cauta colegi #pebune! Hai in echipa noastra!

CerinteCautam colegi #pebune care sa se alature echipei noastre din Targu Mures! Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

KFC Baia Mare cauta colegi #pe bune!

CerinteCautam colegi #pebune care sa se alature echipei noastre Baia Mare! Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te! ResponsabilitatiCe...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Regional SMT Project Manager - Manufacturing TSR

CerinteThe Interior division specializes in information management. It develops and produces network, information and communication solutions and services for cars and commercial vehicles. This enables and optimizes the control of the complex flow of information between the driver, passengers and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Head of O IE HUB Europe Region - Manufacturing TSR

CerinteThe Interior division specializes in information management. It develops and produces network, information and communication solutions and services for cars and commercial vehicles. This enables and optimizes the control of the complex flow of information between the driver, passengers and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Regional Equipment Project Manager - Manufacturing TSR

CerinteThe Interior division specializes in information management. It develops and produces network, information and communication solutions and services for cars and commercial vehicles. This enables and optimizes the control of the complex flow of information between the driver, passengers and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Regional Equipment Project Manager - Manufacturing TSR

CerinteThe Interior division specializes in information management. It develops and produces network, information and communication solutions and services for cars and commercial vehicles. This enables and optimizes the control of the complex flow of information between the driver, passengers and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Shift Leader

CerinteMinimum 2 years experience in team coordination; Basic knowledge in production reporting and analysis; High school or university degree; Microsoft Office; English - conversational level; Experience in furniture production, especially upholstery - is an...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Laborator Technician Electronica Honeywell Timisoara

Cerinte Cerinte liceu terminat cu bacalaureat; cunoasterea sistemului de operare MS Windows, cunoasterea utilizarii programelor MS Office (Word, Excel, PowerPoint); experienta generala in domeniul utilizarii energiei electrice; cunostiinte de limba engleza nivel mediu; Cunostinte tehnice si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Processor Shift Leader/Supervisor Honeywell Timisoara

Cerinte Pregatire si experienta ceruta de post o Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj). o Inclinatii tehnice o Experienta in coordonarea unei echipe minimum 6 luni constituie un avantaj. o Abilitati in coordonarea si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »