887 de locuri de munca in Constructii / Arhitectura / Design

publicitate

Inginer Sisteme Electrice si Electronice (automotive)

Assystem Romania,

- Studii superioare tehnice - Cunostinte ale protocoalelor de comunicare CAN, LIN - Cunostinte generale despre sisteme electrice/electronice in domeniul auto reprezinta un avantaj. - Limba engleza nivel avansat, limba franceza nivel de baza - Abilitati de comunicare, organizare, lucru in...

Ejobs · cu 1 an in urma ·

Vezi detalii »

Inginer - Project Manager (Franta)

CerinteEsti absolvent al Facultatii de Constructii?Esti interesat de relocare în Franta?Ai experienta în management de proiect, experienta ca sef santier/ inginer proiectant/ inginer lucrari constructii?Esti motivat, responsabil si determinat?Te invitam sa ne cunoastem si îti oferim oportunitatea...

Hipo · cu 3 saptamani in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Electricians needed in Netherlands

UAB Personeta,

,An ideal candidate has to o Have 2 years similar work experience; o Have own hand-tools. o Have own car to get to work in Holland (will be an advantage). Dutch company is looking for experienced electricians who have experience in electrical installation work in industrial objects, such as,...

Ejobs · cu 2 luni ·

Vezi detalii »

Lucratori Comerciali si Casieri

BRICOSTORE ROMNIA S.A.,

Te ateptm în echipa noastr! Recrutm LUCRATORI COMERCIALI i CASIERI care s activeze în magazinele noastre BRICO DEPOT si PRAKTIKER din TIMISOARA, ARAD, CLUJ-NAPOCA, ORADEA, BAIA MARE si SATU MARE! Dac optezi pentru postul de LUCRATOR COMERCIAL, ar trebui s ai - 6 luni experien...

Ejobs · cu 6 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

GROW@HILTI - Graduate Program

CerinteWho is Hilti? We believe that with the right tools, you can build a better future. Thats why our products, systems and services are all built with the construction professional in mind. But Hilti is far more than a manufacturer of tools and equipment for the people we serve every day,...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Electrician (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Instalator electric (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2.124,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre instalator electric (m/f) Domeniul dumneavoastr de responabiliti cuprinde Construcii noi i vechi...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalator sanitar (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Mecanic de instalaii (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2320,00 euro brut plus compensaie Cutm în cel mai scurt timp posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre mecanic de instalaii (m/f) pentru instalaii sanitare, termice i de climatizare Domeniul...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

Zugrav / vopsitor (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Zugrav / vopsitor (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2047,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru companiile noastre cliente de prestigiu zugrav i vopsitor (m/f) Domeniul dumneavoastr de responsabiliti cuprinde Lucrri de lefuire în...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician Interventii Dobrogea

Cerinte- Studii tehnice de specialitate (electromecanica, mecanica industriala) - Bune cunostinte de mecanica, electricitate/ electronica, hidraulica - Experienta de minim 2 ani in reparatia de utilaje de constructii, industriale sau agricole sau in domenii conexe - Cunostinte operare PC (Word,...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Agent Vanzari - Dep Electrice si Feronerie Mobila - Timisoara

CerinteCerinte -Foarte bune abilitati de comunicare si negociere -Capacitate si motivatie de a-ti atinge obiectivele profesionale -Atitudine proactiva si dinamica -Experienta in vanzari AVANTAJ -Permis auto categoria B ResponsabilitatiDescriere -Primesti sprijin in atingerea obiectivelor -Iti...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Inginer Proiectant Instalatii Curenti Slabi

ETA2U,

Cerinte studii superioare de specialitate (profil electric/electronic); proiectant autorizat sisteme de securitate si detectie incendiu; constituie avantaj detinerea unei autorizatii ANRE pe proiectare; cunoasterea avansata a sistemelor electronice de securitate; capacitate de organizare si...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Internship - Training Support Bucharest

CerinteWhat distinguishes you o Currently enrolled in a Bachelor or Master degree in a technical field (Mechanic or Electric profile preferred) o Good communication skills o Approach situations with an open and curious mind, taking on challenges with an eye for opportunity o English - good...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician pt.sisteme de detectie supraveghere control acces.

ETA2U,

Cerinte - instalarea sistemelor de detectare,semnalizare incendiu,efractie si control acces -instalarea sistemelor tehnice de monitorizare -instarea sistemelor TVCI - punerea in functiune a acestora (programare sist. Bosch,Siemens) - asigurarea mentenantei si service-ului -persoana punctuala si...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Director Regional Expansiune- zona Transilvania

PROFI ROM FOOD SRL,

Noi suntem Oameni buni. Produse bune. Momente bune. Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample. Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature. Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei....

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Director Regional Expansiune- zona Moldova

PROFI ROM FOOD SRL,

Noi suntem Oameni buni. Produse bune. Momente bune. Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample. Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature. Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei....

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

TAMPLAR

Cerinte- Indemanare pentru echipamentele de mana Festool - Constinte solide despre prelucrarea materialelor din mdf si laminate ( HPL clasic si compact) - Cunostinte in domeniul termoformarii corian/hi-macs Cautam persoane dinamice, sociabile, deschise pentru lucrul in echipa, cu spirit de...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

HVAC Coordinator

CerinteAmRest Holdings SE is the largest independent chain restaurant operator in Central and Eastern Europe. We are also developing the operations in Western Europe, Russia and China. Our main brands in Central and Eastern Europe are Starbucks, KFC, Pizza Hut and Burger King. We lead more than...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Agent Vanzari - Timisoara

Cerinte- Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic) - Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii - Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare - Permis de conducere categoria BResponsabilitati-Administrarea si...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Java Developer

Cerinteo Java SE software development for 6+ years; Java EE is nice to have but not mandatory; o Experience in object oriented design, software design principles; o Experience in the software deployment, integration testing and configuration for complex projects. o Experience in Unix/Linux...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician retele constructii site-uri de telefonie mobila

CerinteStudii medii - domeniul tehnic; Obligatoriu permis de conducere categoria B (obtinut cu cel putin un an in urma); Spirit de lucru in echipa; Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres; Disponibilitate pentru deplasari 100% si program flexibil; Disponibilitate si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician interventii electrice constructii site-uri de telefonie mobila

Cerinteo Absolvent studii medii tehnice (studiile superioare constituie avantaj); o Disponibilitate si abilitati lucru la inaltime; o Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj; o Autorizare ANRE de joasa/medie tensiune- constituie un avantaj; o Bune aptitudini de comunicare si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »