1359 de locuri de munca in Constructii/Arhitectura/Design

>> »
Pagina: 1 din 65 2 3 4

Agent mentenanta - instalator (Franta)

CerinteEsti o persoana dinamica, atenta si responsabila, cu experienta elementara si aptitudini concrete în domeniul executiei instalatiilor termice si sanitare.Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil si orientat spre rezultate care sa asigure mentenanta unui lant de magazine din...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Product Lifecycle Management (PLM) Support

Cerinteo University degree (Mechanical) or equivalent o Relevant working experience o SAP and MS Office skills o Assertiveness, resilience and excellent communication skills o Efficient operation and high degree of autonomy o English and/or German and Spanish spoken and written...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Agent mentenanta - electrician (Franta)

CerinteEsti genul de om ‘’bun la toate’’? Ai mereu o solutie rapida pentru orice problema tehnica? Îti propunem o colaborare pe termen lung! Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil si orientat spre rezultate care sa asigure mentenanta unui lant de magazine din Franta! Cerinte -...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Inginer climatizare (Franta)

CerinteEsti absolvent al Facultatii de Constructii si Instalatii?Esti interesat de o relocare în Franta?Ai experienta în montari aer conditionat?Esti motivat, responsabil si determinat? Cerinte - Experienta relevanta în domeniu; - Cunostinte de limba franceza nivel mediu (minim A2-B1);  -...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Inginer - Project Manger (Franta)

CerinteEsti absolvent al Facultatii de Constructii?Esti interesat de relocare în Franta?Ai experienta în management de proiect, experienta ca sef santier/ inginer proiectant/ inginer lucrari constructii?Esti motivat, responsabil si determinat? Te invitam sa ne cunoastem si îti oferim...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Agent mentenanta - finisor, tamplar (Franta)

CerinteEsti genul de om ‘’bun la toate’’? Îti propunem o colaborare pe termen lung! Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil si orientat spre rezultate care sa asigure mentenanta unui lant de magazine din Franta! Cerinte- Experienta în finisari, tâmplarie, gips carton; -...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Inginer topometrist (Franta)

CerinteNe dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil si orientat spre rezultate care sa se alature echipei de Ingineri topometristi pentru un lant de magazine din Franta! Cerinte- Experienta în masuratori pe santier, trasari constructii; - Disponibilitate si motivatie de a învata limba...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Agent mentenanta - climatician (Franta)

CerinteEsti genul de om ‘’bun la toate’’? Ai mereu o solutie rapida pentru orice problema tehnica?  De profesie esti instalator-climatician dar ai experienta si în alte domenii?  Daca te regasesti în descriere, îti propunem o colaborare pe termen lung!  Ne dorim un coleg motivat, disciplinat,...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii

Grafician multimedia / Asistent Marketing

Cerinte- cunostinte medii Photoshop - cunostinte basic Illustrator - cunostinte de prelucrare si optimizare foto - limba engleza - nivel avansat - portofoliu (obligatoriu)Responsabilitati- conceperea si realizarea grafica a materialelor de marketing, atat pentru online, cat si offline -...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Inginer Controlor Calitate - profil mecanic

CerinteQualifications/Requirements Studii tehnice absolvite, profil Electrotehnica, Energetica Experienta in domeniul controlului calitatii constituie un avantaj Cunoasterea limbii engleze Cunoasterea limbii franceze Operare calculator (Microsoft Office) foarte bine Certificare in controale NDT...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Technical Documentation Writer

CerinteThe following are a MUST - Office package (advanced user of Microsoft Office) - Fluency in English - Attentive to details, well organized - Medium knowledge of image editing software Also, the following are ASSETS - Knowledge of German and / or French - Experience with help authoring...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Absolventi de liceu sau scoala profesionala in Roznov

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Adecco lider national si mondial in domeniul Resurselor Umane, cauta pentru clientul sau, 9 absolventi de liceu, profil tehnic sau real pentru un proiect de 4 luni in Roznov. Candidatul Ideal - Educatie liceu/scoala profesionala de profil chimic / constructii / industrializarea cimentului /...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Instalator electric (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Instalator electric (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2.124,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre instalator electric (m/f) Domeniul dumneavoastr de responabiliti cuprinde Construcii noi i vechi...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Zugrav / vopsitor (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Zugrav / vopsitor (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2047,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru companiile noastre cliente de prestigiu zugrav i vopsitor (m/f) Domeniul dumneavoastr de responsabiliti cuprinde Lucrri de lefuire în...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Mecanic de instalaii (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Mecanic de instalaii (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2320,00 euro brut plus compensaie Cutm în cel mai scurt timp posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre mecanic de instalaii (m/f) pentru instalaii sanitare, termice i de climatizare Domeniul...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii

Mobile UI/UX Designer

Cerinte o 3+ years of experience with designing consumer products, with a design role for iOS and Android apps, and a strong portfolio of past projects/work. o Obsessed with great user-centered design practices and has an exceptional eye for detail. o Deep knowledge of modern mobile UI/UX...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Structural engineer

TRACTEBEL ENGINEERING,

CIVIL AND STRUCTURAL ENGINEER Your function ·You participate in projects, motivate, and manage a small project team of monodisciplinary structural engineers and draftsmen for your projects. ·You are responsible for ensuring that the budget, the timing and the quality of the...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Site manager

Botrygg Bygg AB,

Botrygg is looking for a construction engineer for the position of site manager for one of our construction sites. To take on this role at Botrygg you will need experience from similar work and have previous experience from working in a leadership role. As site manager you have to have the...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Programul Fresh Grads - Administrare proprietati

Cerinte  În Global Solutions - Centrul de Servicii al Grupului OMV - pentru Administrare proprietati, ai oportunitatea de a participa într-un program de 1 an dedicat absolventilor, care îti poate facilita intrarea în sectorul Serviciilor de Business. Cautam proaspeti absolventi ai Universitatii...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Instalatori autorizati ANRE pe gaze naturale

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Adecco lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din industria instalatiilor termice, Instalatori. Candidatul Ideal - Persoana serioasa - Permis de conducere cat. B - Experienta de minim un an - Autorizatie ANRE si EGIU - Experienta minim 1 an - Abilitati...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii

Internship Interior Designer

Cerinte Create space plans, design layouts, elevations, working details and 3D representations for presentations, by creating 2D & 3D plans, renderings, technical drawings, applications (based on the framework of products, collection of products, settings, zones & floor plans), represented in...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii
>> »
Pagina: 1 din 65 2 3 4