1123 de locuri de munca in Constructii / Arhitectura / Design

publicitate

Inginer Sisteme Electrice si Electronice (automotive)

Assystem Romania,

- Studii superioare tehnice - Cunostinte ale protocoalelor de comunicare CAN, LIN - Cunostinte generale despre sisteme electrice/electronice in domeniul auto reprezinta un avantaj. - Limba engleza nivel avansat, limba franceza nivel de baza - Abilitati de comunicare, organizare, lucru in...

Ejobs · cu 11 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer - Project Manager (Franta)

CerinteEsti absolvent al Facultatii de Constructii?Esti interesat de relocare în Franta?Ai experienta în management de proiect, experienta ca sef santier/ inginer proiectant/ inginer lucrari constructii?Esti motivat, responsabil si determinat?Te invitam sa ne cunoastem si îti oferim oportunitatea...

Hipo · cu 1 saptamana in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Electrician (m/f)

Euro Montage Team Gmbh,

Germania · Euro Montage Team GmbH · Telefon +49 69 130-2512 · Persoana de contact Dusita-Mihaela Almajan · Angajam electricieni (m/f) Cerinte -calificare si cu experienta. -flexibilitate -de preferabil limba germana B1. -permis Auto (cat.B) si masina. Sunteti...

Ejobs · cu 8 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalator (m/f)

Euro Montage Team Gmbh,

Germania · Euro Montage Team GmbH · Telefon +49 69 130-2512 · Persoana de contact Dusita-Mihaela Almajan · Angajam instalatori (m/f) Cerinte -calificare si cu experienta. -flexibilitate -de preferabil limba germana B1. -permis Auto (cat.B) si masina. Sunteti...

Ejobs · cu 8 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Electricians needed in Netherlands

UAB Personeta,

,An ideal candidate has to o Have 2 years similar work experience; o Have own hand-tools. o Have own car to get to work in Holland (will be an advantage). Dutch company is looking for experienced electricians who have experience in electrical installation work in industrial objects, such as,...

Ejobs · cu 3 luni ·

Vezi detalii »

Lucratori Comerciali si Casieri

BRICOSTORE ROMNIA S.A.,

Te ateptm în echipa noastr! Recrutm LUCRATORI COMERCIALI i CASIERI care s activeze în magazinele noastre BRICO DEPOT si PRAKTIKER din TIMISOARA, ARAD, CLUJ-NAPOCA, ORADEA, BAIA MARE si SATU MARE! Dac optezi pentru postul de LUCRATOR COMERCIAL, ar trebui s ai - 6 luni experien...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »

WEB DESIGNER

Cerinteo1-2 years of experience; oGraphic design skills with a strong online portfolio; oSolid experience in creating wire frames, storyboards, user flows, process flows and site maps; oProficiency in Adobe Illustrator, Photoshop, 3D Max, Maya and InDesign; oExcellent visual design skills with...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Secretara

CerinteExperienta minim un an pe un post similar; Foarte bune abliltati de comunicare si organizare; Atitudine proactiva; Abilitati de operare PC (Microsoft Word, Excel); Cunostinte de limba engleza - nivel mediu; Punctualitate si responsabilitate; Capacitate de auto-organizare si de stabilire a...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Reprezentant Vanzari Mobilier Profesional

Cerinteo Studii superioare tehnice o Experienta in vanzari mobilier de laborator, mobilier de birou si/sau mobilier scolar o Abilitati deosebite de comunicare, negociere si marketing o Prezenta dinamica, agreabila si comunicativa o Persoana foarte serioasa, organizata, cu intiativa, dornic sa...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

FIFA Gameplay Animator

Cerinte Position Overview The FIFA Gameplay group is looking for skilled animators to join our team.  Animators are responsible for portraying movement and behavior. Animators must be able to create emotionally believable characters that allow game players to interact with the game, whether...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

GROW@HILTI - Graduate Program

CerinteWho is Hilti? We believe that with the right tools, you can build a better future. Thats why our products, systems and services are all built with the construction professional in mind. But Hilti is far more than a manufacturer of tools and equipment for the people we serve every day,...

Hipo · cu 7 zile in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Electrician Instalaii i Reele Electrice

EnergoBit SA,

Studii medii de specialitate profil electric (liceu) sau coal profesional de profil; Prezint avantaj Experiena în instalaii electrice de JT, MT (lucrri în posturi de transformare i/sau LES MT/JT); Electrician autorizat ANRE gr. I/II B; Apt pentru lucrul la înlime i sub...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

RESPONSABIL ZONAL AUTORIZATII

PROFI ROM FOOD SRL,

Noi suntem Oameni buni. Produse bune. Momente bune. Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample. Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature. Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei. Nu...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Electrical Design Engineer/ Proiectant Instalatii Electrice

CerinteExcellent command of 2D AutoCad; Experience of detailed co-ordination with other design disciplines (Architecture, Structural, Electrical, Mechanical) Demonstrable experience and understanding of integrated buildings design Demonstrable previous design experience in electrical engineering...

Hipo · cu 2 zile in urma ·

Vezi detalii »

Electrician (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Instalator electric (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2.124,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre instalator electric (m/f) Domeniul dumneavoastr de responabiliti cuprinde Construcii noi i vechi...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalator sanitar (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Mecanic de instalaii (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2320,00 euro brut plus compensaie Cutm în cel mai scurt timp posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre mecanic de instalaii (m/f) pentru instalaii sanitare, termice i de climatizare Domeniul...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Zugrav / vopsitor (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Zugrav / vopsitor (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 € 2047,00 euro brut plus compensaie Cutm cât mai repede posibil pentru companiile noastre cliente de prestigiu zugrav i vopsitor (m/f) Domeniul dumneavoastr de responsabiliti cuprinde Lucrri de lefuire în...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Scenograf

CerinteCreativitate, cunostinte de proiectare/desen, cunoasterea solutiilor tehnice (materiale). Gasirea de solutii eficiente pentru realizarea propunerilor creative (ca buget si timp). Cunoasterea limbii engleze. Abilitati de comunicare si lucru in echipa. ResponsabilitatiPropuneri creative...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Grafician Web Design

CerinteCERINTE - sa ai un portofoliu cu proiectele / campaniile online unde ti-ai adus contributia - sa intelegi aspectele grafice si functionale ale designului Web / Mobile  - sa ai expertiza in Adobe Creative Suite, cum ar fi Photoshop si Illustrator. Corel Draw prezinta si el un avantaj -...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalator Instalatii Tehnico-Sanitare

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane recruteaza pentru clientul sau, unul dintre liderii din domeniul energetic la nivel mondial gaze naturale, energie electrica, servicii energetice si de infrastructura, un INSTALATOR IN INSTALATII TEHNICO-SANITARE. Candidatul Ideal...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Electromecanic

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane recruteaza pentru clientul sau, unul dintre liderii din domeniul energetic la nivel mondial gaze naturale, energie electrica, servicii energetice si de infrastructura, un ELECTROMECANIC. Candidatul Ideal Scoala profesionala / studii...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »