1091 de locuri de munca in Constructii / Arhitectura / Design

publicitate

Lucratori Comerciali si Casieri

BRICOSTORE ROMNIA S.A.,

Te ateptm în echipa noastr! Recrutm LUCRATORI COMERCIALI i CASIERI care s activeze în magazinele noastre BRICO DEPOT si PRAKTIKER din TIMISOARA, ARAD, CLUJ-NAPOCA, ORADEA, BAIA MARE si SATU MARE! Dac optezi pentru postul de LUCRATOR COMERCIAL, ar trebui s ai - 6 luni experien...

Ejobs · cu 10 luni in urma ·

Vezi detalii »

Customer Service Representative Bucuresti

CerinteWhat you need is - Bachelors Degree in technical or commercial field of study; Prior 2 to 3 years experience in customer service - outbound sales and/or direct sales is desirable but not mandatory Drive to develop strong and sustainable customer relationships Ability to multitask,...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Commercial Planner

Cerinte? Engineering background preferred ? Production process knowhow (e.g. assembly or injection moulding) ? Experienced in product and project calculation ? Knowhow in IT tools MS Office, SAP, FACTON ? Team player ? Very good language skills (English) Responsabilitati? Calculation and update...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

AutoCad Designer/ Proiectant AutoCad

CerinteKnowledge or Experience Required o Good command of 2D/3D AutoCad; o Graduated in a technical faculty of construction, building profile, construction instalations. o Demonstrate proactive approach to continuous professional development o A genuine interest in sustainable design and low...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Area Sales Representative - Ploiesti/ Buzau

Cerinteo Domiciliul candidatului sa fie in Ploiesti sau Buzau o Minimum 5 ani experienta in vanzari B2B pentru mediul industrial, industria otelului reprezinta avantaj o Limba engleza nivel avansat o Cunostinte de SAP sau alt sistem prezinta avantaj o Abilitati de comunicare, relationare si...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Development Quality Engineer

CerinteKey Functional Requirements o Master or Bachelor with technical background (Mechanical design preferred) o At least 4 years experience in Automotive industry o SAP system, tolerance calculations, statistics applied in mechanical engineering o Strong communication and moderation skills o...

Hipo · cu 1 saptamana in urma ·

Vezi detalii »

Reprezentant Vanzari Cluj

CerinteCerinte - studii medii/superioare - abilitati de comunicare; - eficienta si organizare; - initiativa; - abilitati de calcul si de a lucra cu documente. - spirit organizatoric; -permis categoria B ResponsabilitatiResponsabilitati -prezentarea ofertelor, preluarea comenzilor, urmarirea...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer prelucrarea metalelor (MIG-MAG, WIG), Germania, 2450 EUR net/luna

Cerinte Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte o cunostinte de limba germana - la nivel conversational; o experienta in domeniu; o certificate valabile in domeniu; o munca dupa plan; o seriozitate si punctualitate din partea candidatilor; ResponsabilitatiBeneficiile...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician instalatii sanitare, Germania, 11 EUR brut/ora + 40 EUR net diurna/zi

CerinteCandidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte o cunostinte de limba germana - la nivel conversational - cerinta obligatorie; o experienta in domeniu; o calificare - reprezinta avantaj; o masina personala - constituie un avantaj, dar nu este obligatorie; ResponsabilitatiVei...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician constructii, Olanda, 1810 EUR net/luna

CerinteCerintele postului o cunoasterea unei limbi straine engleza, nivel conversational; o experienta in domeniu; o experienta de lucru cu sistemele perry si doka; o posibilitate de deplasare cu masina personala; o seriozitate si punctualitate din partea...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Consilier vanzari activ -Timisoara

CerinteResponsabilitati -Mentinerea relatiilor cu clientii firmei -Monitorizarea stocurilor pentru aprovizionarea in bune conditii si la timp a intregii game de produse -Consilierea clientilor in vederea alegerii produsului potrivit ResponsabilitatiCerinte - Studii medii - Profesionalism si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

CREO Designer

Cerinte- 1+ year experience in PTC Creo - AutoCAD experience preferred - Degree in an Engineering Technology field - Background in Mechanical design preferred - Proficiency with MS Office, MS Excel and PowerPoint requiredResponsabilitati- Experience using 3D CAD technology; PTC Creo/ ProEngineer...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician instalatii sanitare si termice, Germania, 2200 EUR net/luna

CerinteCerintele postului o cunostinte de limba germana - la nivel conversational; o experienta in domeniul instalatiilor; o calificare in domeniu - avantaj; o seriozitate si punctualitate din partea candidatilor; ResponsabilitatiBeneficiile dvs. o un salariu de 2200 EUR net/luna; o cazare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Responsabil Comercial

Cerinteo Studii superioare, reprezinta un avantaj studiile de profil tehnic; o Experienta minima de 2-3 ani intr-o pozitie similara (de preferat in zona de instalatii, sanitare, armaturi); o Cunostintele de marketing, merchandising sunt utile, reprezinta un avantaj participarea la diverse cursuri...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Contabil de gestiune

Cerinte- Studii medii economice sau curs de contabilitate; - Cunostinte de contabilitate; - Cunosterea legislatiei in domeniu; - Persoana serioasa si responsabila.Responsabilitati- Verifica modul de respectare a dispozitiilor legale si a Procedurilor de lucru privind gestionarea marfurilor si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician mentenanta site-uri telecomunicatii 3G - Craiova

CerintePermis de conducere categoria B - conditie obligatorie; Disponibilitate si aptitudini pentru munca la inaltime - nu este necesar atestat; se va obtine ulterior in cadrul companiei; Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj; Disponibilitate pentru delegatii 70%/luna si program...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Zugrav / vopsitor (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Zugrav / vopsitor (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2047,00 euro brut plus compensaie Cutm ct mai repede posibil pentru companiile noastre cliente de prestigiu zugrav i vopsitor (m/f) Domeniul dumneavoastr de responsabiliti cuprinde Lucrri de lefuire n interior i...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalator sanitar (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Mecanic de instalaii (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2320,00 euro brut plus compensaie Cutm n cel mai scurt timp posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre mecanic de instalaii (m/f) pentru instalaii sanitare, termice i de climatizare Domeniul dumneavoastr de...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Electrician (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Instalator electric (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2.124,00 euro brut plus compensaie Cutm ct mai repede posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre instalator electric (m/f) Domeniul dumneavoastr de responabiliti cuprinde Construcii noi i vechi (renovare)...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Agent vanzari - materiale de constructii-Caras-Severin

Cerinte-Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic) -Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii -Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare -Permis de conducere categoria B ResponsabilitatiDescrierea jobului...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Tehnician constructii interioare, Olanda, pana la 1900 EUR net/luna + cazare

CerinteCerintele postului o cunoasterea unei limbi straine engleza, nivel conversational; o experienta in domeniu; o posibilitate de deplasare cu masina personala - avantaj; o seriozitate si punctualitate din partea candidatilor; ResponsabilitatiVei beneficia de o un salariu pana la 1900 EUR...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »