1404 de locuri de munca in Constructii / Arhitectura / Design

publicitate

Instalator electric (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Instalator electric (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2.124,00 euro brut plus compensaie Cutm ct mai repede posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre instalator electric (m/f) Domeniul dumneavoastr de responabiliti cuprinde Construcii noi i vechi (renovare)...

Ejobs · cu 5 luni in urma ·

Vezi detalii »

Zugrav / vopsitor (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Zugrav / vopsitor (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2047,00 euro brut plus compensaie Cutm ct mai repede posibil pentru companiile noastre cliente de prestigiu zugrav i vopsitor (m/f) Domeniul dumneavoastr de responsabiliti cuprinde Lucrri de lefuire n interior i...

Ejobs · cu 5 luni in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Mecanic de instalaii (m/f)

von Caprivi GmbH,

Cutm Mecanic de instalaii (m/f) pentru echipa noastr din Germania prim 2.000 2320,00 euro brut plus compensaie Cutm n cel mai scurt timp posibil pentru clieni renumii ai companiei noastre mecanic de instalaii (m/f) pentru instalaii sanitare, termice i de climatizare Domeniul dumneavoastr de...

Ejobs · cu 5 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalatori autorizati ANRE pe gaze naturale

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL,

Adecco lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din industria instalatiilor termice, Instalatori. Candidatul Ideal - Persoana serioasa - Permis de conducere cat. B - Experienta de minim un an - Autorizatie ANRE si EGIU - Experienta minim 1 an - Abilitati...

Ejobs · cu 4 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Tehnician instalatii electrice

Cerinte- experienta minim un an in domeniu - calificare de electrician Responsabilitati- Intretine si repara echipamentul electric al fabricii, conform documentatiei tehnice, a fisei echipamentului, in functie de programul de intretinere preventica (zilnic, saptamanal, lunar, etc.) si de...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Technical Support for Aftermarket (R&D)

CerinteGood knowledge of SAP Good German and English language skills Compliance with legal requirements Compliance with the processes (change managements) Knowledge and skills in self-responsibility.ResponsabilitatiOffers support for the implementation, integration and consulting on projects (SAP...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Product Data Analyst - Customer Catalogue

CerinteSkills and Abilities - Have a strong capacity for learning, being autonomous and having a strong focus on data quality. - Have a balance of technical skills to help with technological enhancements and soft skills to assist with implementation in that endeavor. - Proficiency in the use of...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

CAD Designer (Revit)

CerinteThe ideal CAD designer MUST have - Degree in Architecture or MEP Engineering (Mechanical, Electrical and Plumbing); - AutoCAD and Revit knowledge / experience; - Creativity & spatial ability, combined with traits such as mathematical & analytical thinking, to produce captivating and...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

CAD Designer (Revit)

Graitec Romania,

The ideal CAD designer MUST have - Degree in Architecture or MEP Engineering (Mechanical, Electrical and Plumbing); - AutoCAD and Revit knowledge / experience; - Creativity & spatial ability, combined with traits such as mathematical & analytical thinking, to produce captivating and innovative...

Ejobs · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

CAD Designer for construction industry (Advance Steel)

Graitec Romania,

Ideal Candidate The ideal CAD Designer MUST have - AutoCAD 2D and 3D knowledge / experience; - Knowledge of steel structural design, 3D modelling design, connections detailing and fabrication drawings; - Creativity & spatial ability, combined with traits such as mathematical & analytical...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Inginer Electric

Cerinte-absolvent studii superioare electronica, electrotehnica; -cunostinte minime de instalatii electrice si fotometrie; -cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare; -cunostinte solide in domeniul electronicii si electrotehnicii; - cunoasterea limbii engleze - reprezinta...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Cautam instalatori sanitari cu experienta

Botrygg Bygg AB,

Selectarea se va face dupa urmatoarele criteirii -Experienta in domeniu; -Capacitatea de respectare a termenelor limita; -Abilitati de solutionare a problemelor aparute pe parcursul lucrului; -Coerenta si fiabilitate; -Grad ridicat de entuziasm si de auto-motivare; -Abilitati de abordare logica...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instalatori sanitari cu experienta

Botrygg Bygg AB,

Selectarea se va face dupa urmatoarele criteirii -Experienta in domeniu; -Capacitatea de respectare a termenelor limita; -Abilitati de solutionare a problemelor aparute pe parcursul lucrului; -Coerenta si fiabilitate; -Grad ridicat de entuziasm si de auto-motivare; -Abilitati de abordare logica...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Project Manager Expansiune

CerinteAici imbinam munca cu entuziasmul, iti rasplatim rezultatele si iti oferim sansa sa iti dezvolti cunostintele. Vei avea parte de un pachet motivational atractiv si stabil, programe de dezvoltare, concursuri si multe alte beneficii. Suntem o echipa de incredere, care te va ajuta mereu...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Lab Administrator

CerinteHuawei Enterprise Business Group is glad to welcome you, a capable engineer, to join our global support service team. You have the chance to join a group of enthusiastic people who want to build a strong connected, well instructed and customer focused team to support all remote delivery...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

SUDOR WIG

SC PROFINOX SRL,

Persoane cu spirit de responsabilitate capabile de a realiza suduri de calitate Abilitati tehnice de citire a desenelor tehnice Abilitatea de a lucra independent, dexteritate, rapiditate Spirit de observatie, memorie vizuala Confectionarea si sudarea de structuri, rezervoare, batiuri, tubulaturi,...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Lacatus mecanic

SC PROFINOX SRL,

Persoane cu spirit de responsabilitate Abilitati tehnice de citire a desenelor tehnice Abilitatea de a lucra independent, dexteritate, rapiditate Spirit de observatie, memorie vizuala Confectionarea de structuri, rezervoare, batiuri, tubulaturi, conveioare inox Executa diverse piese, forme in...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

TEHNICIAN IASI,SIBIU,CRAIOVA,BACAU,FOCSANI

SC CENTRAL SERVICE INSTAL SRL,

Studii cu profil tehnic ; Experienta practica minima in domeniul tehnic ( mecanica, hidraulica, electrica ) sau in activitatea de service centrale termice si instalatii de incalzire si racire; Simt practic dezvoltat; Mobilitate, Seriozitate, Responsabilitate, Disponibilitate, Permis auto cat. B...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Internship pe Graphic Design @ Dare Digital

CerinteSuntem pragmatici si creativi, analitici si curajosi si cautam un coleg care sa ne semene. Echipa DareDigital este formata din oameni cu personalitati si moduri de lucru diferite, tocmai pentru a gandi proiectele din mai multe perspective. Am lucrat pentru sute de parteneri din domenii...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Sales consultant

Ebuild Srl,

• Excellent communication skills • Experienced in sales • Fluent in Romanian • Advanced in English • Intermediate in computer skills (Internet, Windows) • Open–minded with positive attitude • Convincing and motivated • Responsible and result-oriented...

Ejobs · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Prototype Engineer

CerinteKey Functional Requirements Engineering background Detailed knowledge in the field of automotive prototypes Knowledge in common RP-technologies Good SAP R/3 Very good English language skills Very good intercultural abilities Team player Travel (domestic /...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »