33 de locuri de munca in Educatie / Training / Elevi

publicitate

ECHO - Coordonator cursuri open

CerinteAbsolvent studii superioare; Cunoasterea limbii engleze este obligatorie iar cunoasterea unei a doua limbi straine un avantaj; Experienta pe un post similar de min 2 ani este un avantaj; Cunostinte foarte MS Office Persoana serioasa, punctuala, organizata si creativa.ResponsabilitatiEcho -...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Mentor Productie

Cerinte- Organized; - Able to coordinate processes and people; - Enjoys working with people; - Patiente; - Empathic; - Creative; - Proactive personality; - Production experience is a plus; - Experience in training is a plus.Responsabilitati- Collaborates with Production in order to select the...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Suport Clienti Bitdefender (Limba Engleza)

CerinteEsti pasionat de domeniul IT si vorbesti engleza la nivel avansat? Aplica si hai sa vorbim mai multe! ResponsabilitatiCe trebuie sa faci tu este foarte simplu! o Sa preiei solicitarile primite telefonic, pe e-mail sau chat; o Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender; o...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Consultant Bitdefender cu limba engleza (Part Time / Full Time)

CerinteAplica daca esti in cautarea unui job cu program flexibil si cunosti limba engleza!ResponsabilitatiActivitatea ta va presupune solutionarea solicitarilor primite din partea clientilor Bitdefender (prin telefon sau chat), cu ajutorul abilitatilor/cunostintelor dobandite in trainingul oferit...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Digital Learning Designer avec Francais avance

CerinteDigital Learning Designer avec Français avancé Ta mission Au sein de l'équipe de formation internationale de SG EBS, le concepteur intégrateur est responsable de la production de modules de digital learning pour le Groupe Société Générale. Ton rôle en quelques lignes Connaître...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Agent Preluare Sesizari - Partener Enel

CerinteNe dorim de la tine - sa ai cunostinte de utilizare PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre; - sa te adaptezi usor in functie de situatie si sa fii deschis/a catre idei noi. ResponsabilitatiActivitatea pe care o vei desfasura consta in - preluarea apelurilor telefonice, -...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

International Customer Care Advisor with Korean

CerinteWere expanding our team of International Customer Care Advisors and we want YOU to join US. Why? Because if you are customer oriented, passionate about tourism and a natural problem solver, this is the perfect choice for you!ResponsabilitatiDo you speak fluently Korean? Do you like...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Instructional Designer

CerinteCandidatul ideal are urmatorul profi - Intelege tehnologia si modul cum aceasta poate fi folosita ca instrument educational - Are experienta ca Instructional Designer / Proiectant software educational / Trainer / Profesor (obligatoriu) - Cunoaste metodologiile de proiectare si instruire...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Community Manager @ Impact Hub Bucharest

CerintePOSITION SUMMARY We are looking for a full time community manager.  The main purpose of the role is to attract, develop and maintain a thriving, balanced and diverse community of members. IMPACT HUB BUCHAREST       Impact Hub is an ecosystem to inspire and support people to create...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

SkillShop de cariera, Gabriel Chicioreanu CV-ul potrivit pentru jobul secolului XXI

Cerinte Stiai ca Gabriel Chicioreanu are o experienta de peste 10 ani în formarea si dezvoltarea echipelor de consultanta si vanzari? Este pasionat de dezvoltarea oamenilor si a demarat mai multe proiecte si evenimente pentru tineri (STUDY4CAREER - Cladim o cariera de succes pentru fiecare) si...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Member Services Correspondent- with German

CerinteWe are a team of young professionals with various interests and educational background, but united by the goal to assist others. We currently look for a new colleague with - Advanced German language skills (especially written communication); - Average knowledge of English - Excellent...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Operator Call Center Bucuresti - Italiana

Cerinte Candidatul ideal o Cunosterea limbii Italiene la un nivel mediu / avansat o Cunoastrea limbii engleze la un nivel mediu constituie un avantaj o Abilitati excelente de comunicare orala o Abilitati de operare PC si viteza de tehnoredactare o Orientare catre client si capacitatea de a gasi...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Discover Management Trainee Program

CerinteFaci parte din categoria tinerilor care se trezesc in fiecare zi cu dorinta de a schimba lumea? Iti propunem sa incepi cu cariera ta! Esti student, masterand sau absolvent si - ai o atitudine proactiva si iti place sa faci lucrurile sa se intample, - ai experienta in activitati...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

SkillShop de Cariera Cum sa te pregatesti pentru un Assessment Centre

Cerinte SkillShop de cariera Cum sa te pregatesti pentru un Assessment Centre Daca iti doresti un program de internship sau un program de trainee la una dintre companiile de top, vei intalni cu siguranta ca parte din procesul de selectie Centrul de Evaluare (Assessment Centre). Ce sunt...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Consilier Relatii Clienti - Servicii de Leasing financiar

CerintePentru proiectul de customer service, dedicat clientului nostru, Porsche Finance Group, cautam Consultant Relatii Clienti.ResponsabilitatiCe vei face? - Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate; - Vei desfasura doar activitate de back-office, oferind...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Employee Journey Officer

CerinteEmployee Journey Officer Your Mission As an Employee Jurney Officer, you will be involved in a multidimensional activity, working on program coordination, assessing feedback/questionnaires on programs, participating in EXCO committees, developing different reports and managing the...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Operator Preluare Apeluri - Program Flexibil

CerinteTe asteptam in echipa noastra daca -> Esti sociabil/a si iti face placere sa ii ajuti pe cei din jurul tau; -> Vrei sa iti dezvolti sau sa iti perfectionezi abilitatile de comunicare; -> Iti doresti sa lucrezi alaturi de colegi tineri, veseli si entuziasti. Responsabilitati->...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Logistics & Admin Assistant

Cerinteo Student/ masterand sau proaspat absolvent o Cel putin 1 an experienta in domeniul Project management o Experientele de voluntariat reprezinta un avantaj o Interes in domeniul educatiei o MS Office, Word press, Digital skills (Facebook) - nivel avansat o Limba engleza - nivel avansat o...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Job Part Time / Full Time - Domeniul Bancar (Partener ING)

CerinteTe afli in cautarea unui job in domeniul bancar cu program flexibil? Alatura-te echipei noastre, chiar daca nu ai experienta! Rolul tau in cadrul echipei va fi sa o Identifici nevoile clientilor si sa oferi informatii corecte referitoare la produsele si serviciile promovate; o Sa...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Deutschlehrer/in

Cerinte  Aufgaben  Deutschunterricht für MHP Angestellte in Rumänien  von Level „A1 bis C1“   Sprachliche und kulturelle Unterstützung der Mitarbeiter hinsichtlich professionellem Auftreten im internationalen Business-Umfeld Support und Vorbereitung der Kursteilnehmer auf Sprachprüfungen und...

Hipo · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

SPOC Mandatory Trainings

CerinteSPOC Mandatory Trainings   Your Mission The job holder acts like a single point of contact for training management related activities, manages complex requests related to Group Mandatory Trainings, providing quality services to the client in accordance with the standards and working...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »