47 de locuri de munca in Educatie / Training / Elevi

publicitate

KFC Targu Mures cauta colegi #pebune! Hai in echipa noastra!

CerinteCautam colegi #pebune care sa se alature echipei noastre din Targu Mures! Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Teach in Vietnam for 6 months (March/April) Free Accommodation

CerinteBackgrounds Linguistics Education Skills Problem Solving Adaptability Language English Bachelor graduate English language certificate Age limit 30 yearsResponsabilitatiRole description The English Center is located in a town of Ba Vi, a suburban area which is 4-hour drive from Hanoi...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »
loading...

English Teaching in Turkey 1 year

CerinteBackgrounds Education Literature Skills Organisational Management Team Management Project Management Training Leadership Presentation Skills Language Teaching Languages English Age limit 30 yearsResponsabilitatiRole description Planning, preparing and delivering lessons to all students...

Hipo · cu 3 luni in urma ·

Vezi detalii »

Facilitator after-school 6-11 ani

Cerinte Centrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta parteneri in lucrul cu copii cu varste cuprinse intre 6 si 11 ani. Acest parteneriat se va aplica in toate aspectele si dimensiunile pe care le putem atinge intr-o zi, in cadrul interactiunilor cu copiii viata practica, dezvoltare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Educator 3-6 ani

CerinteCentrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta parteneri in lucrul cu copii cu varste cuprinse intre 3 si 6 ani. Acest parteneriat se va aplica in toate aspectele si dimensiunile pe care le putem atinge intr-o zi, in cadrul interactiunilor cu copiii viata practica, dezvoltare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Educator 1-3 ani

Cerinte Centrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta parteneri in lucrul cu copii cu varste cuprinse intre 1 si 3 ani. Acest parteneriat se va aplica in toate aspectele si dimensiunile pe care le putem atinge intr-o zi, in cadrul interactiunilor cu copiii viata practica, dezvoltare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Asistent-Educator 3-6 ani

CerinteCentrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta parteneri in lucrul cu copii cu varste cuprinse intre 3 si 6 ani. Acest parteneriat se va aplica in toate aspectele si dimensiunile pe care le putem atinge intr-o zi, in cadrul interactiunilor cu copiii viata practica, dezvoltare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Asistent-Educator 1-3 ani

CerinteCentrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta parteneri in lucrul cu copii cu varste cuprinse intre 1 si 3 ani. Acest parteneriat se va aplica in toate aspectele si dimensiunile pe care le putem atinge intr-o zi, in cadrul interactiunilor cu copiii viata practica, dezvoltare...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Artizan O-Bento

CerinteCentrul Educational de Excelenta PASsE-Par-Nous cauta bucatari indragostiti de copii si mancarea sanatoasa. Ne dorim un partener in prepararea mancarii in cadrul centrului nostru, pentru un numar maxim de 36 de copii. Meniul zilnic cuprinde micul dejun, masa de pranz si doua gustari. Ne...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

NextGen - Students & Fresh Grads 2020

Cerinte Participa la un eveniment de cariera în cadrul caruia programul ti-l faci tu! Participa la sesiuni de conferinta, Master Class sau discuta cu angajatorii prezenti în cadrul sesiunii de networking sau a celei de Speed Interviews – în ce ordine vrei tu, bineînteles.     NextGen –...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

German technical translator

CerinteoStudii universitare de preferat in domeniul tehnic; oLimba engleza/germana la nivel avansat; oExperienta anterioara in traducere si adaptare de continut din limba germana in limba romana/engleza reprezinta avantaj oAbilitati de intelegere a termenilor tehnici (preferat din domeniul...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Asistent manager in gradinita/sector1

Cerinte? Grad ridicat de implicare, independenta si autonomie in luarea deciziilor; ? Capacitate de mobilizare rapida si initiativa; ? Perseverenta, abilitatea de a gasi solutii in orice situarie; ? Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca; ? Capacitatea de a se...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

English teaching opportunity in Colombia for 1 year

CerinteBackground Education Languages Previous experience in teaching Languages English advanced Age limit 30 years ResponsabilitatiRole description The English teacher will be in charge of teaching basic, intermediate or advanced English to the companys administrative and/or operational...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Teach in Istanbul, Turkey - 1 year opportunity starting August

CerinteBackground Linguistics Education Language English advanced Age limit 30 yearsResponsabilitatiMain activities Teaching English primary & secondary level students. K-12 school. Coordinate classes with various activities/games Prepare English speaking activities. Arrange reading and...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

KFC Bistrita isi mareste echipa! Cautam colegi #pebune!

CerinteCautam colegi care sa se alature echipei noastre din Bistrita! Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te! ResponsabilitatiCe trebuie...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Medic Stomatolog (Generalist, Parodontolog, Chirurg)

CerinteStudii aferente Minim 3 ani experienta Persoana serioasa, responsabila, dedicata, comunicativa, dornica de dezvoltare profesionala si personala. ResponsabilitatiTratarea parodontozei atat chirurgical, cat si non-chirurgical. Realizarea procedurilor specifice stomatologiei si specifice...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Webinar IESF Mind your CV @ Angajatori de TOP Timisoara

CerinteWorkshopurile din cadrul Angajatori de TOP Bucuresti se muta online si devin Webinarii. Te vei bucura de acelasi continut de calitate din confortul casei tale. Inscrie-te si te tinem la curent cu detalii despre desfasurarea acestora! In cazul in care ai facut-o deja vei primi toate...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Webinar Toastmasters The success in failure @ Angajatori de TOP Timisoara

CerinteWorkshopurile din cadrul Angajatori de TOP Bucuresti se muta online si devin Webinarii. Te vei bucura de acelasi continut de calitate din confortul casei tale. Inscrie-te si te tinem la curent cu detalii despre desfasurarea acestora! In cazul in care ai facut-o deja vei primi toate...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Webinar Toastmasters Work to live or live to work? @ Angajatori de TOP Timisoara

CerinteWorkshopurile din cadrul Angajatori de TOP Bucuresti se muta online si devin Webinarii. Te vei bucura de acelasi continut de calitate din confortul casei tale. Inscrie-te si te tinem la curent cu detalii despre desfasurarea acestora! In cazul in care ai facut-o deja vei primi toate...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Webinar Toastmasters How to network like a pro / Cum sa te prezinti la un eveniment@ Angajatori de TOP Timisoara

CerinteWorkshopurile din cadrul Angajatori de TOP Timisoara se muta online si devin Webinarii. Te vei bucura de acelasi continut de calitate din confortul casei tale. Inscrie-te si te tinem la curent cu detalii despre desfasurarea acestora! In cazul in care ai facut-o deja vei primi toate...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »

Webinar PORR Construct @ Angajatori de TOP Timisoara

CerinteThe Workshops from Angajatori de TOP Timisoara go online and are Webinars now. You will enjoy the same quality content straight from your cozy home. Register and will keep you posted with the details! In case you already registered, you will receive all the necessary informations to access...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii »