127 de locuri de munca in Agricultura/Sivicultura/Zootehnie

>> »
Pagina: 1 din 7 2 3 4

Trade Execution Officer

CerinteCerinte - Studii medii (absolvent de studii superioare economice/comerciale reprezinta un avantaj) - Experienta de minim 2-3 ani in domeniul comercial - Cunostinte avansate de limba engleza - Persoana motivata cu o atitudine pozitiva si disciplinata; - Atitudine pro-activa, orientare...

Hipo · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Manager Magazin Agricol (Tip Fitofarmacie )

Nespecificat,

Prezen placut, capacitatea de a stabili relaii interpersonale, abiliti de comunicare, bun negociator. Studii agronomice, biologie, chimie, silvicultura (liceu sau facultate). Experienta in activitate intr-o fitofarmacie si permis categoria B, constituie un avantaj. Salariu motivant. Bonusuri...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Laborant - Agricover (2 poziii Buzu, Marghita)

Agricover,

Cutm un Laborant talentat i entuziast, dedicat i dornic s se alture echipei noastre. Viitorul Laborant se va implica în efectuarea analizelor de laborator la recepionarea/livrarea produselor agricole, verificarea calitii produselor depozitate, verificarea realizrii proceselor de condiionare...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

ef Siloz - Agricover Siloz Marghita ( Bihor)

Agricover,

În cadrul Diviziei de Operaiuni, cutam un ef Siloz competent i dornic s se alture echipei noastre i s asigure buna desfurare a activitii subunitii pe care o conduce. Viitorul ef de Locaie realizeaz obiectivele stabilite, coordonând, îndrumând i asigurând controlul...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Economist - contabil

SC Bursa HR Management SRL,

Responsabilitati Responsabilitati: - Organizeaza si asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitatate, pe baza documentelor justificative ale tuturor operatiunilor patrimoniale; - inregistreaza corect si la zi facturile furnizorilor interni si externi; -...

MyJob · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Culegator de zmeura sezonul 2017

haygrove,

Motivat si harnic pentru cules de capsuni si zmeura Haygrove din Marea Britanie recruteaza in TIMISOARA & ORADEA muncitori sezonieri - August 2017 Culegatori de Zmeura Daca esti interesat, te rugam sa aplici in websitul nostru www.haygrove.co.uk/recruitment pana in data de 04 August 2017 Nu se...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Laborant/a Statie Procesare Seminte

Moldova Seminte SRL,

Educaie Obligatoriu diploma de Bacalaureat, abslovent/a liceu profil agricol sau biologie. Contuie un avantaj studii cu diploma de licenta in domeniul agricultura sau biologie. Experiena profesional De preferat 1-2 ani de experien în controlul calitii seminelor, producie semine, agricultur...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Electrician Tehnician Statie Procesare Seminte

Moldova Seminte SRL,

Educatie Minimum studii liceale – profil automatizari, electric, mecanic. Studii cu diploma de licenta sau studiile tehnice vor reprezenta un plus. Experienta Experienta tehnica in domeniul electric - joasa si medie tensiune. De preferat experienta in departament mecanic, automatizari,...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Key Account Executive - Abator Peris

Agricover,

Pentru Unitatea de Procesare Carne de la Niculeti cutam un Key Account Executive competent i dornic s se alture echipei noastre. Calificri i cerine Studii medii sau universitare; Experien relevant pe o poziie similar; Excelente abiliti de negociere i vânzare; Capacitate de relaionare,...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

TEHNICIAN MENTENANTA UTILAJE

SC AVICOLA BUCURESTI SA,

Studii de specialitate ; Cunostinte de operare pe calculator ; Limba engleza/mediu/bun; Persoana serioasa , responsabila si dedicata; Rezistent la efort sustinut. Asigura buna functionare si mentenanta utilajelor de hala , instalatiei de procesare oua lichide, a masinilor de sortat , ambalat,...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

OFITER DE SERVICIU DE NOAPTE

SC AVICOLA BUCURESTI SA,

Studii de specialitate (inginer zootehnist/tehnician veterinar); Persoana serioasa, responsabila si dedicata; Cazier; Recomandare de la ultimul loc de munca; Rezistent la efort sustinut. Verifica personalul ce asigura paza pe timpul noptii; Controleaza modul cum sunt asigurate toate usile si...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Agent vanzari piese utilaje/ masini agricole

AUTOMOND,

– Dimploma de absolvire a unei institutii de invatamant de nivel liceal sau superior; – Foarte bune cunostinte de mecanica agricola(tractoare, utilaje, etc) – O inclinare (sau chiar pasiune) pentru agricultura si utilaje agricole; – Initiativa, dinamism, atitudine...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Senior Execution Officer for top multinational grain trader

AGXECUTIVE SRL,

Agxecutive is recruiting for a global leading player in grains trading sector - a Senior Execution Officer for their Romanian office in Bucharest, reporting to the local Head of Execution. - 3 to 5 years professional experience in similar role; - Sound knowledge of standard Office software,...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Ambalator Manual

Job Partner,

Responsabilitati Doar acum avem disponibile in Ramnicu Valcea posturile de: Ambalatori Manuali Muncitori Necalificati Vei lucra intr-un singur schimb. Te asteptam in echipa noastra! Cerinte Nu conteaza experienta, te invatam noi atata timp cat vrei sa inveti, sa...

MyJob · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Inginer mecanic masini si utilaje agricole

agroprod 208 srl,

Responsabilitati -exploatare tractoare si masini agricole -planificarea operatiunilor de intretinere si reparatii specifice masinilor din dotare - intocmeste documente si instruieste personalul din cadrul punctului de lucru pe linie de SU si SSM Cerinte - POSTUL SE...

MyJob · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

CONSILIER JURIDIC

agroprod 208 srl,

Responsabilitati POSTUL SE ANGAJEAZA LA PUNCTUL DE LUCRU AL SOCIETATII SITUAT IN COMUNA ILEANA SAT STEFANESTI JUD CALARASI DN3 KM 52 Cerinte - conforme cu fisa postului Beneficii Oferite - salariu atractiv - decontare transport...

MyJob · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

INGINER AGRONOM -CULTURA VEGETALA

agroprod 208 srl,

Responsabilitati planificarea tehnologiilor necesare pregatirii, infiintarii, intretinerii, recoltarii culturilor vegetale - planificarea materialelor necesare pentru pregatirea, infiintarea, intretinerea si recoltarea culturilor planificate - planificarea timpului de executie a...

MyJob · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Junior Asistent Vanzari Entry Level

OXYGAZON,

Candidatul ideal pentru noi trebuie sa indeplineasca urmatoarele - Studii medii si superioare de sociologie si comunicare, management, economie, marketing, psihologie si litere constituie avantaj; - Limba englez nivel avansat (vorbit, scris si citit); claritate i coeren în exprimare; -...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Promoter fertilizatori, seminte

INTREPRINDERE INDIVIDUALA VELCEA MARIA,

Candidatul ideal - Experienta in promovare produse - Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma similara sau experienta in distributie de produse specifice agriculturii - Cunostinte de operare calculator , prezentari PowerPoint - Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare,...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Inginer Agronom - Jud. Calarasi

Freemarkonsult ID SRL,

- Absolvent studii superioare in domeniul agronomic; - Minim 3 ani experienta in sectorul agronomic; - Experienta in coordonarea unei ferme vegetale; - Cunostinte operare PC; - Cunostinte limba engleza; - Permis auto cat.B; - Initiativa, spirit de echipa, comunicativitate, spirit organizatoric. -...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii

Sef Siloz - Agricover Siloz Buzau

Agricover,

În cadrul Diviziei de Operaiuni, cutam un ef Siloz competent i dornic s se alture echipei noastre i s asigure buna desfurare a activitii subunitii pe care o conduce. Viitorul ef de Locaie realizeaz obiectivele stabilite, coordonând, îndrumând i asigurând controlul...

Ejobs · cu 4 saptamani in urma ·

Vezi detalii
>> »
Pagina: 1 din 7 2 3 4