133 de locuri de munca in Agricultura / Sivicultura / Zootehnie

publicitate

Ziarul Bursa angajeaza Redactor - sectiunea agricultura

CerinteEsti proaspat absolvent sau masterand al unei facultati de profil (preferabil agricultura)? Ai cunostinte solide de economie agrara? Ai abilitati de redactare? Atunci te asteptam in echipa noastra!Responsabilitati? Redactezi articole pentru cel mai influent cotidian economico-financiar...

Hipo · cu 2 luni in urma ·

Vezi detalii »

Reprezentant Comercial Culturi Specializate - Oltenia

TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.,

Studii superioare agronomice ( agricultura/ horticultura), finalizate cu diploma licenta-obligatoriu; Experienta in vanzari constituie avantaj; Abilitati comerciale; Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj; Posesor permis conducere categoria B - obligatoriu. Descrierea jobului...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »
loading...

Regional Vanzari

Palaplast Expert SRL,

studii agricole superioare constituie avantaj ; •experienta de minim 3 ani într-un post din vanzari ; •capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii ; •personalitate energica, amabilitate si eficienta; •integrare si lucru in echipa; •flexibilitate...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Asistent manager

ROLLING KERNELS,

-studii superioare finalizate -limba engleza obligatoriu, limba germana reprezinta un avantaj -permis conducere cat.B -cunostinte operare MS-office -cunostinte de contabilitate primara- reprezinta avantaj -nu este necesar experienta -program lucru luni-vineri 9-17 -intocmirea de contracte...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Mecanic service utilaje agricole

ROMAGROTEHNICA,

- Studii tehnice (studiile superioare reprezinta un avantaj dar nu sunt obligatorii) - Experienta in domeniul reparatiei si intretinerii utilajelor agricole, utilaje de constructii, camioane, etc. (de preferinta agricole) - Cunostiinte de lacatuserie, mecanica, hidraulica, sudura, circuite...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Inginer agronom

SC AGROPAN IMPEX SRL IASI,

Cunostinte in domeniul agricol -Plata arendei; -Plata zilierilor; -Operare Pc Word, Excel -Operare soft-uri contabile (NEXUS ERP, daca a lucrat in acest soft se considera un avantaj. Cerinte comportamentale -Flexibilitate in gandire; -Abilitati de negociere, consultanta si conciliere;...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

TEHNICIAN SERVICE

SERV CLASS / CLAAS BRAILA,

- Absolvent invatamant superior de profil - constituie un avantaj - Experienta in domeniul masinilor agricole - Cunostiinte tehnice - mecanica, electrica, electronica, hidraulica - Dornic de a acumula permanent noi cunostinte - Capacitate de efort fizic si intelectual - Disponibilitate pentru...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Technical Sales Manager Ruminant Feed Products (m/f)

Noack & Co GmbH,

Degree of an agricultural high school or university with specialization on animal production and/or nutrition. Practical work experience in cattle nutrition, milk and/or beef production Communicative personality dedicated to customer service and sales Communication skills in English written...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

CUPLU PENTRU INGRIJIRE CASA FRANTA

JUNE6DESIGN SRL,

EL GRADINAR cu experienta ingrijire spatii verzi, taiat iarba, curatat gradina, udat florile, ingrijit piscina, mici reparatii in jurul casei., securitatea casei. CARNET AUTO CAT B MINIMUM EXPERIENTA CONDUS 5 ANI. EA MENAJERA/CAMERISTA DE HOTEL cu experienta sa spele/calce lenjerie, spele...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Administrator Ferme - Scnteia, Ialomia

Agricover,

Pentru Fermele noastre de producie cultur mare, cutm un Administrator competent, serios i motivat s se alture echipei noastre i s sprijine buna organizare i funcionare a activitii. Cerine Minim 3 ani experien pe un post similar; Studii superioare; Experien în producie agricol –...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Ambalatori/ lucratori la linie de productie. FARA COMISION

Pro-Force LTD,

Dorinta de a munci ! Experiena in domeniu constitue un avantaj dar nu este necesar. Ambalatori de fructe Recrutam personal pentru fabrica -Anglia(regiunea Kent) Contractul de munca se semneaza conform normelor britanice, pentru o perioad de timp nedeterminata. Incepere imediata. Se lucreaza in...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »
publicitate

Agent vanzari piscicol in Brasov

ABC Human Capital,

Responsabilitati -Deplasare pe teren cu scopul de a promova produsele companiei, vânzarea de furaje pentru pești, icre embrionate de păstrăv, echipamente și alte produse pentru piscicultură - Identificarea și contactarea noilor clienți și identificarea nevoilor acestora; - Promovarea...

MyJob · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

expert contabil autorizat

manos agro,

se doreste o persoana serioasa ,discreta si competenta Revisal,balante si bilant

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Ambalatori/ lucratori la linie de productie - UK.COMISION 0

Pro-Force LTD,

Dorinta de a munci !!! Experiena in domeniu constitue un avantaj dar nu este necesar. Ambalatori de fructe cu posibilitatea de avansare. Recrutam personal pentru fabrica -Anglia(regiunea Kent) Contractul de munca se semneaza conform normelor britanice, pentru o perioad de timp nedeterminata....

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Recrutam personal pentru agricultura- Anglia

Edward Vinson Ltd,

Candidatul ideal trebuie sa fie pregatit pentru munca grea, apt de munca in agricultura, motivat, ambitios.Experienta in agricultura nu este obligatorie dar poate fi un avantaj. MUNCESTE CU NOI IN 2018 Locuri de munca valabileculesul capsunilor, zmeurei, afinelor si in sere la ingrijirea...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Asistent Logistica

Grains&Meals MNMI Distribution SRL,

Bune competente interpersonale (ablitati de comunicare, negociere si putere de convingere, lucru in echipa) Spirit organizatoric Cunostinte in utilizarea tehnicii de calcul ( Excel, Word, Windows) Cunostinte minime obligatorii de geografie Planifica rutele si gaseste cea mai buna solutie de...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Agent de vanzari

FTM All Fresh Production,

Cum ar trebui sa fii ca sa batem palma? Ai experienta anterioara in vanzari in domeniul agricol (experienta in vanzarea sistemelor de irigatii prezinta un avantaj) Detii bune abilitati de convingere, negociere Esti o persoana optimista, sociabila si iti place sa lucrezi cu oamenii Legi usor...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

PROMOTOR AGRO - CULTURA MARE

AECTRA AGROCHEMICALS,

Studii de specialitate (agronomie/horticultura) – CONDITIE OBLIGATORIE Cunotine tehnice i de specialitate despre bio-stimulatori si fertilizanti foliari (constituie un avantaj) Experienta de promovare produse in domenii similare, reprezinta un plus Experien minim de 2 ani in domeniul...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

Contabil - Gataia

Adecco Resurse Umane Timisoara,

Adecco Permanat Placement Timisoara recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o importanta companie din zona de Vest, un contabil. Cerinte - studii superioare in domeniul financiar-contabil; - experienta pe un post similar - abilitati in utilizarea calculatorului Microsoft Office, programe de...

Ejobs · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

contracte sortat capsuni germania

confidential,

Responsabilitati Ultimele oferte de munca cu plecate in 14 zile! Contracte de munca pentru Germania in depozite la sortat de capsuni, femei, barbati, cupluri, grupuri, maxim 55 ani, se ofera 1600 euro salariu, cazare, contract de munca prin fortele de munca din strainatate. Plecari...

MyJob · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »

agricultura germania, anglia, italia, olanda

confidential,

Responsabilitati Angajari urgente in germania, italia, olanda, anglia in agricultura, pe camp la cules, sortat in hale, amblat fabrici la salate, rucola. Contracte de munca, plecari garantate. Contact: 0765382269, 0738268934, 0742657896 Cerinte serios, apt de munca

MyJob · cu 1 luna in urma ·

Vezi detalii »